Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(1U) AUM Prośba o pomoc w doborze zacisków 256

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • (1U) AUM Prośba o pomoc w doborze zacisków 256

    Dzisiaj wymiana rozrządu oraz olejów i filtrów, jutro autko do odbioru. Plus w tym tygodniu wpada gałka biegów od Fabii, nowy mieszek oraz oklejam wnętrze folią ala aluminium szczotkowane.

    Żeby nie było jakieś zdjęcia sprzed tygodnia wrzucę. :P

    ]"]Flickr : Page introuvable
    ]"]Flickr : Page introuvable

  • #2
    (1U) AUM Prośba o pomoc w doborze zacisków 256

    Witam przymierzam zmienić tylne hamulce z 232>256 i mam kłopot z doborem zacisków i jarzm. Czy ktoś z was obcykany w temacie mógłby powiedzieć czy zaciski z TRW o numerach BHN 282 i 281 to to samo co dla oktavi BHN 291 i 292 (te są zielone). Czy różnią się tylko kolorem czy też budową, a jak tak to jaki jest inny numer dla zacisków niemalowanych które będą pasować do0 mojej okty. Podobnie ma się sprawa jarzm dla oktavi rs to BDA 517 (zielony i kosztuje około 300zł) a BDA 526 to chyba dla reszty z grupy vw (te kosztuja 100). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy jarzma BDA 526 i zaciki BHN281/2 wejdą do mojego oktawiusza bez problemu (dystansów jak ktoś to opisał na forum). Z góry dzięki za pomoc.

    [ Dodano: Sro 14 Sie, 13 20:56 ]
    A więc odpowiem dla potomnych jeśli ktoś chce zmienić tylne hamulce z 232>256 w octaviuszu przednionapędowym podaje numery zacisków i jarzm niemalowanych (tańszych). Zaciski BHN 282 i 281
    Jarzma BDA 525 i 526.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Cześć sledziuprkt

      włąśnie zbieram cześci na swap tyłu na 256 i mam jeszcze takie pytanie bo są zaciski o numerach BHN281/2E kosztują 37 złotych taniej niż bez tej litery E wyglądaja tak samo i mają te same numery OE. Wiesz może czym się różnią tak myślę, że może są regenerowane ale nie znalazłem potwierdzenia tej tezy. Ile płaciłeś za zaciski? ja znalazłem za 325 zł lub ten z E 288 zł jarzma po 101 zł...
      zmieniałeś blachy osłaniające tarcze czy przerobiłeś swoje stare?
      "urodzilem się z kierownicą w dłoni i ołowianą stopą" ;]

      176Km 343Nm
      hamulce 312mm przód i 256mm tył

      Komentarz


      • #4
        sledziuprkt, przy swapie hampli nie są potrzebne dystanse, chyba że masz zamiar jeździć na jakichś dziwnych felgach. problemem nie jest średnica tarczy a szerokość zacisku.
        dzony, blachy najlepiej dać nowe, bo stare trzeba przerabiać mocno i może coś nie pasować.
        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
        @ by Tune-up Gdańsk
        TDI VP++ i jeszcze rośnie
        Antek

        Komentarz


        • #5
          Blachy- wystarczy obciąć szlifierką rant i nic nie trzeba zmieniać.
          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

          Komentarz


          • #6
            Witam zaciski i jarzma brałem z dscauto zaciski po 302 jarzma po 101 taniej nie znalazłem a obdzwonilem wszystko co sie dało i chyba przesylka gratis. Te z litera e czy cos tam to polega na tym ze jak zmienisz to oddajesz swoje i masz 40 zł taniej ale ze mamy inne to ten numer chyba by nie przeszedł Ps klocki i tarcze brałem bozarto jak cos to wal na priva podesle foto.. a co do osłony to została odgięta

            Komentarz


            • #7
              to są ceny za szt. czy kpl :?: netto :?:
              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
              @ by Tune-up Gdańsk
              TDI VP++ i jeszcze rośnie
              Antek

              Komentarz


              • #8
                za sztuke brutto

                Komentarz


                • #9
                  ja mam to samo za 500zł/kpl od kolegi Grześ z forum LC.
                  Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                  @ by Tune-up Gdańsk
                  TDI VP++ i jeszcze rośnie
                  Antek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X